Ogłoszenie

PROSZĘ PODAWAĆ PROFESJE JAKIMI CHCECIE GRAĆ

#1 2009-02-06 14:46:15

Sakura

Administrator

9713202
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 100029
Punktów :   

!!!Wazne do kazdego !!!(radze przeczytac)

po dluzszych przemysleniach zwiazanych z rozpiskiem i rodzajem klanu  doszedlem do wniosku ze lepiej bedzie startowac w klanie nukow z nastepujacych powodow :
-na poczatku bedziemy ownowac, jezeli chodzi o luki to sie zrobi na subki  . Nukami szybciej przyfarmimy   i wgl.

  Jezeli chodzi o glosowanie i rozpis dzisiaj wszystko zostanie do konca rozstrzygniete . DZISIAJ O GODZINIE 20 JEST ZBIORKA NA VT , JEZELI KTOS NIE MOZE , NAPISAC PM MI ALBO NA GG ) chce widziec wszystkich na vt aby z nimi porozmawiac.
Napewno wielu z was zastanawia sie nad crestem , albo nazwa klanu . Osobiscie wyslucham waszych propozycji co do tego i napewno ustalimy wspolnie to wszystko.

Nastepna sprawa ( clan craft )  Bedzie clan craft .W  klanie bedzie zbieranie matsow ktora polega  na tym iz po paru dniach beda zbierane matsy poprzez trade dawane mi . Bedzie wszystko notowane kto ile dal , zrobilem to poniewaz wiadomo moze sie znalezc pare takich osob ktorzy moga cos chomikowac.

  Jezeli chodzi o rbki to beda organizowane  czesto

  NAJWAZNIESZE

    Jezeli kogos nie bedzie , nie bedzie chcial isc na rbki,party klanowe , pomoc w spoilowaniu,  siege etc  bez poinformowanie mnie o tym, zostanie za pierwszym razem upomniany ,za drugim zabrane prawa jezeli nadal nie bedzie widac poprawy, zostanie wywalony z klanu. Nikt nikogo nie trzyma na sile, nikt nie gra z przymusu ... gramy  4 fun :]
VENTRILLO. Kazdy kto jest w grze MUSI byc na vt ... Jestes w grze wejdz na vt

Jezeli macie jakies pytania ,kwestie, to piszcie tutaj wszystko zostanie omowione


wszystko zostanie przedyskutowane  dzisiaj na vt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaur.pun.pl www.badboys95.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl www.slanderers.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl